امروز امروز : شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴ / Saturday, May 23, 2015 آخرین بروز رسانی آخرین بروز رسانی: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ [اخبار امروز: 0]
درباره ما تبلیغات در سایت ارتباط با ما فراخوان همکاری خروجی RSS

تبلیغات اینترنتی رایگان در استان مرکزی و اراک

تبلیغات اینترنتی استان مرکزی *** تبلیغات اینترنتی اراک

برای آنها که حرفه ای اخبار را دنبال می کنند

سامانه خبرخوان مرکزی *** عناوین اخبار ایران و جهانبرگزاری دومین همایش داوری مشاوران املاک و خودرو در اراک

کد مطلب: 9779 | تاریخ ارسال: ۴ اسفند ۱۳۹۲ | چاپ این مطلب

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مرکزی توجه به شرع و قوانین را از الزامات کار مشاورین املاک و خودرو دانست و گفت: مشاورین باید با آگاهی از اهمیت جایگاه خویش در جامعه سعی در ارائه مشاوره های مناسب و مطلوب در زمینه خرید و فروش ملک و خودرو به مردم داشته باشند.

به گزارش مرکزی دیلی و به نقل از خبرنگار مهر، ابوالفضل مجدد ظهر شنبه در دومین همایش داوری مشاوران املاک و خودرو در اراک افزود: برای ارتقای جایگاه اتحادیه مشاوران املاک و خودرو باید مشاورین این بخش ها با به روز نمودن اطلاعات خویش، ارائه مشاوره های خوب به مردم و شناسایی افراد کم سواد و کم تجربه در این کار به ارائه بهترین خدمات به مردم در این زمینه بپردازند.

وی ادامه داد: مکتوب کردن تجربیات مشاورین املاک و خودرو برای انتشار کتابی در این زمینه یکی از برنامه های آتی این معاونت است که با همکاری مشاورین املاک و خودرو محقق خواهد شد.

مجدد خاطرنشان ساخت: اهمیت کار مشاورین املاک و خودرو به لحاظ تاثیرگذاری بر روابط اقتصادی و حقوقی مردم، آنها را ملزم به این موضوع می کند که همواره سعی در پیشرفت کار خویش داشته باشند.

وی بر آموزش اصطلاحات حقوقی و مهندسی توسط مشاورین املاک تاکید و اظهار کرد: تدوین کتاب راهنما در خصوص اصطلاحات حقوقی و مهندسی از دیگر برنامه های این معاونت برای ارتقای سطح مشاورین املاک و خودرو تلقی می شود که به زودی این امر نیز محقق می شود.

تاسیس اتحادیه مشاوران املاک و خودرو موجب رفع مشکلات

رئیس اتاق اصناف شهرستان اراک نیز گفت: هدف از برگزاری همایش داوری مشاوران املاک و خودرو ارائه آموزش است.

علی جعفر محصولی افزود: تاسیس اتحادیه مشاوران املاک و خودرو موجب رفع مشکلات بسیاری در این بخش شده است.

وی بیان داشت: با ایجاد این اتحادیه و روی کار آمدن افراد متخصص و مجرب در این زمینه بیشتر مشکلات ایجاد شده در این بخش در خود اتحادیه رفع می شود.

محصولی با تاکید بر اهمیت جایگاه مشاورین در جامعه  اظهار کرد: تقوا، تخصص، علم، تجربه و به روز بودن از ویژگی های مشاورین املاک و خودرو بشمار می رود.

نظر خود را بنویسید


شش + یک =