رجایی:نام سال، چراغ راه مسئولان و مردم

به گزارش مرکزی دیلی، عباس رجایی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان «حماسه سیاسی، حماسه اقتصای» از سوی مقام معظم رهبری، توضیح داد: رهنمود های مقام معظم رهبری همواره مردم ایران را از گردن های سخت و دشوار عبور داده است.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بستر سازی در بعد سیاسی می تواند رشد اقتصادی را به همراه داشته باشد، تصریح کرد: ایجاد بستر سازی برای حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها میتواند نقش ارزنده ای در رشد شکوفایی اقتصاد کشور داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه غرب به ویژه استکبار جهانی به دنبال ضربه زدن به اقتصاد کشورمان است، ادامه داد: اعمال تحریم های فلج کننده به اذعان غربی ها ضد کشورمان خود گواه دشمنی غرب با ملت ایران است که رهنمودهای مقام معظم رهبری می تواند ملت ایران را از این گردنه سخت عبور دهد.

نماینده اصولگرای مجلس نهم، تصریح کرد: مسئولین نظام باید با تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای برآورده کردن خواسته های ایشان گام بردارند تا از این مرحله سخت نیز به سلامت عبور کنیم.

رئیس کمیسیون کشاورزی و آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه باید با اتحاد و همدلی توطئه های دشمنان را خنثی کنیم، توضیح داد: در برهه زمانی که دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران برای دشمنی و عناد با ملت ایران هم قسم شده اند باید با آویزه گوش قرار دادن رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب در راستای سربلندی ایران اسلامی گام برداشته شود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.