رضایی: ۹ دی روز تجلی باورهای دینی مردم ایران است

به گزارش مرکزی دیلی، محمدابراهیم رضایی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اراک  با اشاره به نقش حضور مردم در 9 دی سال 88 اظهار کرد: 9 دی یکی از حماسه های تاریخی مردمی وفادار به نظام اسلامی و آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی خمینی ( ره) عزیز است.

وی افزود: 9 دی پاسخگویی ملت شهید پرور و معتقد به توطئه های عظیم تهدید ریشه ای که آمریکا و اسرائیل آنرا طراحی کرده بودند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دشمنانی که همه هنر و توانشان را بسیج کرده بودند تا شاید بتوانند نظام را از پا در آورند مسئولیت شناسی و زمان شناسی مردم ایران را دیدند و فهمیدند که مردم  در آن زمان کلیدی و حیاتی که باید حضور داشته باشند در صحنه حاضر می شوند.

رضایی با اشاره به ناامیدی دشمنان در 9 در 88 گفت: 9 دی یکی از حماسه های ماندگار تاریخ است که توانست  توطئه ها را خنثی کند و ناامیدی را برای دشمن به ارمغان آورد.

وی افزود: حضور دشمن شکن مردم در روز 9 دی ماه در پاسخ بی حرمتی به نظام و مذهب دشمن را در خانه زمینگیر کرد و سبب شد برای همگان روشن شود امام و آرمان های مقدسش همیشه جاوید است و مردم برای حفظ آن تا پای جان ایستادگی می کنند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم با خلق حماسه 9 دی تعهدی و پیمان خود با امام خمینی (ره) را تجدید کردند و اعلام داشتند یارو یاور رهبر و ولایت فقیه در همه زمان ها هستند.

وی با اشاره به وحدت همه اقشار در 9 دی گفت: حماسه 9دی زیبایی خواست خودش را داشت و مردم فقط به خاطر حاکمیت روح دینی به میدان آمدند، هیچ چیز مدنظر مردم نبود و همه اقشار با هر گرایش سیاسی فقط به خاطر مقام معظم رهبری به میدان رفتند.

رضایی افزود: مردم از آغاز فتنه در راستای تدابیر رهبر انقلاب با صبر و بردباری تلاش کردند تا آتش فتنه خاموش شود، اما وقتی دیدند تنها راه حضور در صحنه است وارد میدان شدند و آتش فتنه را برای همیشه خاموش کردند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.