پروژه47 واحدی تعاونی مسکن در اراک کلید خورد

به گزارش مرکزی دیلی و به نقل ازخبرگزاری پانا، عباس علیدادی افزود: در بهمن ماه سال 91 زمینی به متراژ حدود  1100 متر مربع در انتهای خیابان امام خمینی – ضلع جنوبی کمربندی جنب بلوار 45 متری خریداری و در اسفند  ماه همان سال سند قطعی زمین به نام شرکت تعاونی مسکن منتقل شد .

وی ابراز داشت: این پروژه شامل  47 واحد با پارکینگ، انباری و سایر مشاعات در 15 طبقه، شامل 2 طبقه منفی، یک طبقه پیلوت و 12 طبقه مسکونی است همچنین در هر طبقه 4 واحد جانمایی شده است به استثنا ی طبقه آخر که سه واحد می باشد.

این مقام مسئول اظهار داشت: در مرداد ماه سال جاری پروانه ساخت زمین با زیر بنای حدود 5580  متر مربع اخذ شد ضمن اینکه واحدهای این پروژه حدوداً‌ بین 65 تا 75 متر مربع به طور مفید است که با مشاعات هر واحد حدود 110 متر مربع می شود.

علیدادی تصریح کرد: ساخت بخشی از پروژه فوق در قالب قرارداد سفت کاری (مرحله اول) پس از طی فرایند قانونی مناقصه محدود به پیمانکار واجد شرایط واگذار شده و پیمانکار پروژه رسماً‌ فعالیت خویش را آغاز نموده است .

مدیر عامل تعاونی مسکن برق باختر استان مرکزی در پایان بیان کرد: نام این پروژه که همزمان با  ولادت با  سعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت کلنگ زنی شده متبرک به یکی از القاب مقدس امام رضا (ع)  است و امیدواریم بتوانیم در زمان مقرر آن را به انجام برسانیم .

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.