برگزاری دوره آموزشی «تفسير موضوعی قرآن» در اراك

به گزارش مرکزی دیلی، مريم همتی، مدير دارالقرآن آيت‌الله مكارم شيرازی اراك در گفت‌وگو با خبرگزاری بين‌المللی قرآن(ايكنا) شعبه مركزی، با اعلام خبر برگزاری دوره آموزشی تفسير موضوعی قرآن كريم، گفت: با توجه به استقبال چشمگير بانوان برای شركت در اين دوره آموزشی ثبت نام تا اول ماه مبارك رمضان ادامه دارد.

وی با اشاره به اينكه بيش از 70 نفر از بانوان در اين دوره آموزشی ثبت نام كرده‌اند، اضافه كرد: قرآن‌آموزان با بهره‌گيری از اساتيد مجرب و استفاده از تفسير الميزان و تسنيم، موضوعات مورد نظر را آموزش می‌بينند.

مدير دارالقرآن آيت‌الله مكارم شيرازی اراك اضافه كرد: اين دوره آموزشی همزمان با ماه مبارك رمضان آغاز و تا پايان شهريورماه امسال ادامه دارد.

همتی در ادامه از برگزاری كلاس‌های رفع شبهات با حضور حجت‌الاسلام ميرمهدی، مدير حوزه علميه امام خمينی(ره) اراك در اين دارالقرآن خبر داد و گفت: اين دوره از 13 تيرماه جاری با حضور 70 نفر از علاقه‌مندان آغاز شده و تا پايان ماه مبارك رمضان نيز ادامه دارد.

وی همچنين به ارائه مشاوره‌های مذهبی در اين دارالقرآن نيز اشاره كرد و افزود: با توجه به هزينه‌های كلان مراكز مشاوره، ارائه مشاوره رايگان در اين مركز می‌تواند در پيشبرد زندگی سالم و بدون تنش بسيار كارآمد و مؤثر باشد.

مدير دارالقرآن آيت‌الله مكارم شيرازی اراك در پايان، با اشاره به برگزاری دوره احكام دختران، افزود: دختران جوان و نوجوان با حضور در اين كلاس‌ها می‌توانند نسبت به مسائل مربوط به خود آگاه شده و از عوام‌فريبی برخی از گروها و جناح‌ها كه قصد تخريب افكار و اذهان آنان را دارند، در امان باشند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.