هر راي مردم یك سانتريفيوژ در مقابل زياده خواهي‌هاي غرب

نماينده مردم اراك، خنداب و كميجان در مجلس شوراي اسلامي گفت: مردم ايران در 24 خرداد نشان دادند كه به تحريم‌هايي كه دشمن به آنها دل خوش كرده است توجهي ندارند.

به گزارش مرکزی دیلی ، محمد حسن آصفري در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)- منطقه مركزي، پيرامون حماسه 24 خرداد اظهار كرد: دشمن نبايد به تحريم‌هاي خود دل خوش كند چرا كه مردم ما ملتي است مصمم و با اراده كه زير بار هيچ فشار و زور و تهديدي نخواهد رفت.

وي گفت: ملت ايران هميشه پايبند انقلاب و ارزش‌هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي بوده و تا هميشه از دستاوردهاي انقلاب اسلامي محافظت خواهد كرد.

نماينده مردم اراك، خنداب و كميجان در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: هم اكنون ديگر نوبت غرب است كه سر عقل بيايد و بپذيرد كه اين ملت، ملتي نيست كه زير بار تحريم‌ها و فشارهاي دشمنان از صحنه خارج شود.

آصفري ادامه داد: غرب مجبور است كه از سر منطق با ايران اسلامي گفت و گو كند، نه از سر فشار و زور بلكه ديگر زمان زورگويي‌ها و زياده‌خواهي‌ها گذشته است.

وي در پايان ضمن اشاره به حضور بيش از 75 درصدي مردم استان مركزي در پاي صندوق هاي راي، عنوان كرد: انتخابات در اين استان در فضايي آرام و بدون هيچ مشكلي با توجه به تدابير خوبي كه نيروهاي امنيتي و انتظامي اتخاذ كرده بودند، برگزار شد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.