محکومیت آشوب طلبی توسط احزاب و گروه‌های اصلاح‌طلب و اصولگرای استان مرکزی

احزاب و گروه‌های اصلاح‌طلب و اصولگرای استان مرکزی درخصوص وقایع اخیر بیانیه صادر کردند.

به گزارش اخبار روزانه استان مرکزی و به نقل از ایسنا منطقه مرکزی، در این بیانیه آمده است: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) یک موهبت الهی برای ملت بزرگ ایران بود که به رژیم ۲۵۰۰ ساله طاغوت پایان بخشید.

امام راحل و مقام معظم رهبری همواره به رای و خواست مردم و محرومین احترام گذاشته و رسیدگی به امور آنان را در اولویت قرار داده و همچنان بر آن تاکید می کنند.

در شرایطی که دشمنان ایران اسلامی – آمریکا و اسرائیل و ارتجاع عرب – با نقشه های شوم خود سعی در بر هم زدن آرامش و امنیت ایران عزیزمان را دارند، ضمن احترام به مطالبات قانونمند مردم فهیم و درخواست پاسخگویی دولتمردان، هرگونه اغتشاش، آشوبگری و تخریب اموال عمومی و سوء استفاده از شرایط موجود را محکوم کرده و با رفتارهای ساختارشکنانه که موجب سلب آسایش، آرامش و امنیت عمومی، اجتماعی و ملی می شود به شدت مخالفت خود را اعلام می کنیم.

در بخش پایانی این بیانیه آمده است: از دولتمردان و مسئولان نظام به جد درخواست داریم پیگیر و پاسخگوی مطالبات به حق مردم بوده و از کلیه مردم عزیز خواهشمندیم ضمن حفظ هوشیاری خود دشمنان را در پیاده کردن نقشه های شوم خود ناکام گذاشته و همواره پشتیبان و همراه نظام و انقلاب بمانند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.