تاکید امام جمعه اراک بر حل اعتراض ها در چارچوب مجاری قانونی

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: اعتراض ها باید در چارچوب موازین و مجاری قانونی حل شود و طرح و پیگیری این مسائل آرامش می خواهد.

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: مسائل و مشکلاتی در حوزه اقتصادی و سایر موارد در کشور وجود دارد اما باید در سایه آرامش پیگیری و حل شود.
وی بیان کرد: جوانان و نوجوانان مراقب باشند و تحت تاثیر رسانه های بیگانه، مزدوران فاسد یا افراد فریب خورده قرار نگیرند و حفظ وحدت و انسجام ملی امری ضروری است.
وی گفت:بی نظمی و آشوب برخلاف مصالح و امنیت ملی است و موجب شادی دشمنان می شود و کشور در سایه آرامش و امنیت می تواند قله های بلند عزت و سربلندی را فتح کند و با اغتشاش و ناامنی هیچ کاری از پیش نخواهد رفت.
وی گفت: هرج و مرج طلبی، خسارت به اموال عمومی، برهم زدن نظم و امنیت کشور خواسته دشمنان، آل سعود و آمریکا است، نباید کاری کرد که اسرائیلی ها خوشحال شوند.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اضافه کرد: همه باید هوشیار باشند در دام فتنه گران و افراد فاسد گرفتار نشوند.
آیت الله دری نجف آبادی عنوان کرد: شکی نیست که باید با فساد مبارزه کرد و همه تلاش ها برای برقرای عدالت اجتماعی به کار گرفته شود و همه باید با وحدت کلمه، و تلاش مضاعف، آینده ای عزت آفرین را برای کشور رقم بزنیم.
وی گفت: مقرر شده فردا (سه شنبه) در سراسر کشور راهپیمایی در راستای محکوم کردن اغتشاشات برگزار شود که انتظار است اقشار مختلف مردم استان مرکزی از زن و مرد و پیر و جوان در این راهپیمایی شرکت کنند و حماسه ای دیگر را خلق سازند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.