تهدید استاندار مرکزی در برخورد با هرگونه تجمع فاقد مجوز

استاندار مرکزی گفت: ماموران حافظ نظم با هر گونه تجمع فاقد مجوز برخورد قهری و قانونی خواهند کرد.

به گزارش اخبار روزانه استان مرکزی و به نقل از ایسنا، سیدعلی آقازاده دو شب گذشته در گفتگوی تلویزیونی با بیان اینکه حوادث شنبه شب باعث شد در شورای تامین استان تمهیداتی اندیشیده شود، افزود: کسانی که قصد بیان اعتراض یا تجمع در مکان خاصی را دارند در صورت دریافت مجوز می توانند در این خصوص اقدام کنند.

وی از خانواده ها خواست که اجازه ندهند احساسات پاک فرزندانشان دستخوش سوءاستفاده عده ای شود و افزود: در ناآرامی های شنبه شب بیش از ۱۰۰ نفر دستگیر شدند.

استاندار مرکزی با بیان اینکه برخی از دستگیرشدگان دارای سوابق شرارت و سوابق جرائم اجتماعی زیادی هستند، افزود: در نا آرامی های شنبه شب ۱۲ مامور نیروی انتظامی مضروب و مجروح شده اند که مجروحیت دو نفر از آنها بوسیله چاقو بوده است و در حال حاضر یکی از آنها در ICU بستری است.

آقازاده با اشاره به آسیب های وارد شده به برخی شعب بانک گفت: در این ناآرامی ها شیشه های بیت امام جمعه شکسته است و سر در فرمانداری اراک مورد تعرض اغتشاشگران قرار گرفته اما اجازه ورود به فرمانداری پیدا نکرده اند.

وی خاطرنشان کرد: این تحرکات جز از سوی ضد انقلاب و اراذل و اوباش بعید است. بخشی از این افراد شناسایی و دستگیر شده اند و بخشی در حال شناسایی هستند تا دستگیر شوند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.