توصیه نماینده ولی فقیه در استان مرکزی به مدیران

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: مدیران استان مرکزی بایستی رفع مشکلات اقتصادی و فرهنگی و همچنین تحقق اقتصاد مقاومتی و ترویج فرهنگ اسلامی را با جدیت دنبال کنند.

به گزارش اخبار روزانه استان مرکزی و به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی روز چهارشنبه در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی در اراک اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی طی سال های اخیر همواره تاکیدات فراوان بر دو مساله اقتصاد مقاومتی و ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی داشته اند که این مهم بایستی به طور جدی در دستور کار مدیران و روسای دستگاه ها قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: هر مسئول بایستی در عرصه فعالیت سازمان خود، راهکارهای حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی را دنبال کند و دستگاه های مسئول و ذیربط در حوزه فرهنگی و اجتماعی نیز برنامه ریزی برای احیای فرهنگ ایرانی اسلامی را مدنظر داشته باشند.

دری نجف آبادی بیان کرد: دستاوردهای امروز انقلاب اسلامی و اقتدار کنونی کشور آسان به دست نیامده و در این راه خون های بسیاری تقدیم شده است، هم اکنون نیز ما وظیفه داریم به تکالیف خود در راستای رشد و پیشرفت کشور، حفظ عزت و اقتدار نظام و صیانت از آرمان های متعالی انقلاب، امام راحل و شهدا جامه عمل بپوشانیم که علی الخصوص مدیران و مسئولان در این رابطه وظیفه خطیری برعهده دارند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خاطرنشان ساخت: مدیران دستگاه های ذیربط در حوزه اقتصادی بایستی با جدیت موضوع ایجاد اشتغال و رفع بیکاری را در استان مدنظر قرار دهند و در این مسیر از تصمیمات اصولی و نتیجه بخش بهره بگیرند.

وی ادامه داد: چنانچه به دنبال رشد و پیشرفت کشور و بهبود شاخص های اقتصادی هستیم باید بهره وری در تولید را افزایش و هزینه ها و هدررفت منابع را کاهش دهیم، همچنین دستگاه های نظارتی می بایست نظارتی جدی بر عملکرد سازمان ها داشته باشند و در صورت مشاهده تخلف اقدام و برخورد لازم انجام پذیرد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: امروز حل مشکلات معیشتی مردم یکی از مهمترین مسائلی است که باید مورد توجه مدیران باشد و مسئولان در مسیر انجام تکالیف خود، صداقت، تعهد و مسئولیت پذیری را سرلوحه کار قرار دهند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.