توصیه جالب تاج آباد در واپسین روزهای تصدی عضویت شورا

مرکزی دیلی: در حالیکه شورای شهر فعلی بدلیل عدم کارایی توسط مردم در انتخابات اردیبهشت ۹۶ مورد اقبال قرار نگرفت توصیه رئیس فعلی شورای اسلامی شهر اراک به منتخبین دوره جدید جالب توجه و قابل تامل است. براستی آیا منتخبین شورا می خواهند به روند ساخت پل های غیر کارشناسی در شهر اراک ادامه دهند؟ آیا کماکان قرار است بجای پرداختن به کیفیت خدمات رسانی سازمان های تابعه شهرداری اعم از تاکسیرانی و اتوبوسرانی و زیبا سازی و پسماند و … به لابی سیاسی برای شهردار شدن یکی از اعضا بسنده کنند؟ آیا قرار است صدا مردم مظلومی که بواسطه طرح غیر کارشناسی ۵۵ متری زندگیشان در این سال ها نابود شده است باز هم بجایی نخواهد رسید؟ ما شهروندان متاسفیم که نمایندگانمان حتی در واپسین روزهای عضویت در شورای شهر نیز بنا ندارند از مردم بابت همه اشتباهات و اهمال های گذشته عذر خواهی کنند!

رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک گفت: منتخبان جدید مردم در شورای اسلامی کلانشهر اراک از تجربیات دوره های گذشته بهره گیری کنند.

به گزارش ایرنا، اسماعیل تاج آباد عصر دوشنبه در نشست صحن علنی شورای اسلامی کلانشهر اراک افزود: استفاده از تجربیات دوره های گذشته نقش موثری در پیشبرد امور توسعه شهری دارد.
وی بیان کرد: برنامه های شورای اسلامی شهر در هر دوره باید مستمر و ادامه دار باشد.
رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک ادامه داد: برنامه های مربوط به این کلانشهر از دوره اول تاکنون با هدف خدمتگذاری به مردم دنبال شده و امروز باید سکان آن به دست افراد دیگر سپرده شود.
تاج آباد عنوان کرد: هدف در تمام دوره ها، توسعه و پیشرفت شهر بوده و انتظار است این مهم در دوره پنجم شورای اسلامی مورد توجه جدی قرار گیرد.
وی گفت: اعضای شورای اسلامی کلانشهر اراک در دوره چهارم باید همه تلاش خود را برای اتمام کارهای نیمه تمام در فرصت باقی مانده به کار گیرند.
رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک افزود: مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه امسال بار دیگر علاقه و دلبستگی خود را به نظام و پایبندی به آرمان های انقلاب را نشان دادند.
در این نشست در خصوص برگزاری نشست های کمیسیون ها و صحن شورای اسلامی کلانشهر اراک در ایام ماه و مبارک رمضان بحث و تبادل نظر شد و مصوب شد نشست کمیسیون ها از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر و صحن شورا از ساعت ۱۷ تا ۱۹ هر هفته برگزار شود.
در این نشست معابر بی نام در خیابان آیت الله غفاری بین خیابان اربعین و ولیعصر (عج) به نام های شهید محمدتقی مشایخی، شهید مجتبی حسینی، شهید علی اکبر گلبداغی سربندی، شهید غلامرضا باقری، شهید علیرضا نوروزی و شهید احمد کوچکی مصوب شد.
‌نامگذاری ۲ میدان بی نام واقع در خیابان شهدای شبان به نام های میدان پرواز و میدان آسمان و میدان پس از پل ورودی رودکی و کوی رضوی به نام میدان چشمه مصوب شد.
تغییر نام معبر خیابان امام موسی صدر از لاله ۱ به نام شهید عباس انصاف جو با حفظ نام لاله ۱، معبر بی نام خیابان دکتر شریعتی کوچه دکتر امینی به نام شهید علیرضا شاملو و معبر بی نام در خیابان هاشمی نژاد که به خیابان میثم ختم می شود به نام پروفسور صادق وکیل نیز در این نشست به تصویب رسید.
کلانشهر اراک مرکز استان مرکزی است و در این شهر ۵۲۰ هزار نفر جمعیت زندگی می کند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.