اعلام اسامی منتخبان شورای شهر اراک

به گزارش اخبار روزانه استان مرکزی به نقل از وب سایت فرمانداری اراک، دکتر حسین بختیاری گفت :مشارکت مردم شهرستان اراک در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه جاری ۶۴ و ۲۶ صدم درصد بود.
وی بیان کرد: واجدان شرایط رای دادن در شهرستان اراک ۴۵۸ هزار و ۸۴۲ نفر بود که از این تعداد ۲۹۴ هزار و ۸۴۸ نفر آرا خود را به صندوق های رای انداختند.
فرماندار اراک ادامه داد: از مجموع شرکت کنندگان اراکی در این آزمون سیاسی، ۲۸۸ هزار و ۶۶۳ رای صحیح و بقیه باطل است.
وی بیان کرد: در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر اراک، مرتضی سورانه با ۲۲ هزار و ۶۸رای، کاوه فلک افلاکی با ۱۹ هزار و ۶۸۰ رای، علی جعفر محصولی با ۱۸هزار و ۱۲۵رای، سعید نادری نورعینی با۱۷ هزار و ۲۳۷ رای، علیرضا مرادی با ۱۷ هزار و ۳۸ رای، ایرج رضایی با ۱۶ هزار و ۶۷۶رای، پیمان رشیدی با ۱۶ هزار و۴۲۴ رای، طوفان محمدی با۱۵ هزار و ۷۵۴ رای، محمد حسین فدایی با ۱۵ هزار و ۲۶۳رای، فرزانه رحمتی با ۱۴د هزار و ۸۸۷ رای و حامد آجرلو با ۱۴ هزار و ۷۴۱رای به عنوان ۱۱ عضو اصلی شورای اسلامی کلانشهر اراک انتخاب شدند.
فرماندار اراک افزود: حسین بیات با ۱۴ هزار و ۳۵۷ رای ، علیرضا محمودی با ۱۳ هزار و ۳۳۷ رای ، مجید عینی با ۱۲ هزار و ۶۴۹ رای، امیر محمدپور با ۱۲ هزار و ۱۲۲رای، عباس کریمی با ۱۱ هزار و ۴۱۷ رای، لیلا نوابی با ۱۱هزار و ۳۲۸ رای و جمشید زند با ۱۰هزار و ۴۸۰ رای به عنوان هفت عضو علی البدل شورای اسلامی کلانشهر اراک انتخاب شدند.
فرماندار اراک اظهار کردک در صورتی که نامزدهای حاضر نسبت به نتایج اعلام شده اعتراضی داشته باشند باید ظرف مدت ۴۸ ساعت برای رسیدگی اعلام کنند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.