برگزاری انتخابات در استان مرکزی با امنیت کامل

فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: از روزهای قبل از انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا به خصوص از دیروز صبح که انتخابات آغاز شد تا پایان رای‌گیری‌ها و هنگام شمارش آرا هیچگونه ناامنی در سطح استان اتفاق نیفتاد.

به گزارش اخبار روزانه استان مرکزی، سردار کیومرث عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، افزود: با تلاش همه دست‌اندرکاران تمام صندوق‌ها با امنیت کامل شمارش شدند و تمامی صندوق‌ها و صورتجلسه‌ها با امنیت کامل به فرمانداری‌ها عودت داده شدند و گزارشی مبنی بر ناامنی در سطح استان را شاهد نبودیم.

عزیزی ضمن ارزیابی خود از نحوه مشارکت مردم در انتخابات روز گذشته افزود: آمارها حاکی از افزایش مشارکت مردم در انتخابات دارد، هرچند در حال حاضر این آمارها تکمیل نشده است، اما تعداد مشارکت‌ها مشخص است و در استان مرکزی نیز بیش از ۷۰ درصد مشارکت را شاهد شدیم.

وی با بیان اینکه حضور حداکثری و مشارکت مردم در انتخابات جای تقدیر و تشکر دارد، ادامه داد: ملت ایران همیشه موقعیت‌سنج بوده و به نفع نظام جمهوری اسلامی گام برداشته‌اند و مشارکت پرشور روز گذشته در انتخابات گواه وفاداری آنها به نظام و موقعیت‌سنجی آنهاست.

عزیزی با اشاره به دلایل این مشارکت پرشور اظهار کرد: افزایش مشارکت دلایل بسیاری دارد؛ تهدیدات فرامنطقه‌ای از سوی کشورهای دشمن و متخاصم خود باعث می‌شود که مردم با انگیزه بیشتری در دفاع از آب و خاک و میهن و نظام پای صندوق‌های رای حضور پیدا کنند.

عزیزی گفت: فرمایشات راهگشای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در مشارکت حداکثری بسیار تاثیرگذار بوده است، همچنین شور انتخاباتی که در جناح‌های مختلف ایجاد شده بود باعث شد که غالب هواداران دو جناح در صحنه حضور یافته و رای خود را در صندوق‌ها بیندازند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی بیان کرد: مردم به بلوغ سیاسی رسیده‌اند و امید است روز به روز بر این بلوغ افزوده شود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.