تقدیر آیت الله دری نجف آبادی از حضور پر شور شهروندان در انتخابات

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک از حضور پر شور و آگاهانه ملت در انتخابات تقدیر و کرد و گفت: این حضور بی نظیر ملت نتیجه بلوغ سیاسی و فکری آحاد جامعه است.

به گزارش اخبار روزانه استان مرکزی و به نقل از ایرنا، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ملت سلحشور ایران اسلامی با حضور آگاهانه و پر شور خود در انتخابات بار دیگر توطئه های دشمنان را خنثی کردند و عشق و علاقه خود را به ارزش های نظام اسلامی فریاد زدند.
وی با انتخابات را یک فرآیند ملی و نماد وحدت و مودت ملت ایران دانست و گفت: صحنه حماسی و پرشور انتخابات ۲۹ اردیبهشت، آزمون خیره کننده دیگری بود که چهره مصمم و پر امید ملت ایران اسلامی و عشق و علاقه آحاد مردم به ارزش های انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری را به همه مردم جهان نشان داد.
امام جمعه اراک اظهار کرد: بی شک مهمترین مسئله در انتخابات، مشارکت حداکثری آحاد جامعه در تعیین سرنوشت خود و مسیر توسعه و پیشرفت کشور است که ملت ایران اسلامی به بهترین شکل آن را نشان دادند.
وی برنده اصلی انتخابات را مردم دانست و بیان کرد: آحاد جامعه به خصوص جوانان، احزاب، جریان های سیاسی و حامیان هر چهار نامزد انتخاباتی باید با منطق و آرامش خاطر، نتیجه انتخابات را پذیرفته و منتخب مردم را مورد حمایت قرار دهند.
امام جمعه اراک اظهار کرد: با توجه به اینکه ملت غیور ایران اسلامی با حضور گسترده و بی سابقه خود در انتخابات دشمنان را مایوس کرده اند، بدخواهان نظام همه برنامه های خود را در نتیجه انتخابات و تفرقه افکنی بین احزاب سیاسی به کار گرفته اندو بنابراین ملت فهیم ایران اسلامی باید نسبت به این مهم هوشیار باشند و با اقدامات خودسرانه و بی اساس آب در آسیاب دشمن نریزند.
وی حضور مردم در انتخابات را نتیجه بلوغ سیاسی و فکری مردم دانست و اظهار کرد: هر چهار نامزد انتخابات ریاست جمهوری از نیروهای انقلابی و از افرادی هستند که از بدو پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نقش موثری در حفظ آرمان های نظام داشته اند و بنابراین هر یک از این نامزدها که انتخاب شود، باید مورد احترام ملت قرار گیرد.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اظهار کرد: اینجانب از یکایک ملت شهید پرور ایران اسلامی به خصوص مردم مومن استان مرکزی در انتخابات تقدیر کرده و امیدوارم رئیس جمهور منتخب مردم نیز به پاس قدردانی از این حضور بی نظیر، حل مشکلات اقتصادی و ارتقاء سطح معیشتی ملت را در دستور کار خود قرار دهد.
وی همچنین از دست اندرکاران برگزاری دو انتخابات مهم در کشور و استان مرکزی از جمله هیات بازرسان، عوامل اجرائی، نیروهای امنیتی، انتظامی و نظامی و اصحاب رسانه و همچنین نامزدها و حامیان آن ها تقدیر کرد.
آیت الله دری نجف آبادی تصریح کرد: اکنون که در آستانه ماه شریف رمضان و دهه دوم چشم انداز قرار داریم، انتظار می رود رئیس جمهور منتخب و هیات دولت و آحاد ملت شریف ایران اسلامی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی دست در دست یکدیگر داده و ایجاد اشتغال تولید صادرات محور زمینه تحقق توسعه پایدار را در کشور فراهم کنند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.