تعبیر نماینده اراک از مشارکت گسترده مردم در انتخابات

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: صف های طولانی اقشار مختلف در شعب اخذ رای نشانه عزم و اراده جدی مردم برای مشارکت گسترده در انتخابات است.

به گزارش اخبار روزانه استان مرکزی، علی اکبر کریمی روز جمعه پس از حضور در شعبه ۱۷۳ ثابت دبیرستان حاج تقوی اراک در گفت و گو با ایرنا افزود: گزارش های ارسالی از سطح کشور و استان مرکزی مبنی بر حضور گسترده و کم نظیر شهروندان در شعب اخذ رای بوده است.
وی بیان کرد: حضور در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی باید آگاهانه باشد زیرا سرنوشت چهار ساله اداره امور کشور و اداره امور محلی و روستایی با تصمیم شهروندان رقم می خورد.
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: انتظار است مردمی که هنوز در شعب حضور پیدا نکرده اند، در اسرع وقت به شعب مراجعه کنند و حضور خود را به ساعت های پایانی موکول نکنند.
کریمی اظهار کرد: بی شک حماسه سیاسی ۲۹ اردیبهشت ماه جاری به زیباترین شکل ممکن همچون دوره های قبل ماندگار می شود.
یکهزار و ۷۰ شعبه اخذ رای برای انتخابات ریاست جمهوری و یکهزار و ۴۲۰ شعبه برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان مرکزی دایر شده است.
در این دوره از انتخابات پنج هزار و ۸۲۸ نامزد برای تصاحب ۱۷۷ کرسی شورای اسلامی در شهرها و ۲ هزار و ۶۶۹ کرسی شورایی روستایی در استان مرکزی با هم رقابت دارند.
۲۵ هزار نفر در استان مرکزی کار برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را برعهده دارند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.