بیان مظلومیت حضرت زهرا سلام الله علیها در نوا نمایش حرامیان در احرام

تهیه کننده نوا نمایش حرامیان در احرام شرح داستان این نمایش را، مظلومیت حضرت زهرا سلام ا… علیها را خواند و بیان کرد: در این نمایش با استفادده از زبان هنر، وحدت میان شیعه و سنی و توطئه گری های وهابیت براساس روایات قرآن و مندرجات تاریخ به روایت نوا و نمایش برای مخاطبان به تصویر کشیده می شود .

به گزارش اخبار روزانه استان مرکزی و به نقل از تابناک مرکزی، بنیاد نشر معارف علوی و گروه فرهنگی هنری اَسماء تشکلی مردمی، غیردولتی و غیر انتفاعی است که در مناسبت های مختلف از جمله غدیر خم، نیمه شعبان و ایام فاطمیه در شهر اراک اقدام به برگزاری مراسم کرده است.

گروه فرهنگی هنری اَسماء تازه ترین اثر خود را با نام” نوا نمایش حرامیان در احرام ” در ایام فاطمیه در معرض دید عموم قرار داده است.

نیما حسینی خو تهیه کننده این اثر هنری در گفتگو با تابناک مرکزی با بیان اینکه گروه فرهنگی هنری اسماء در قالب محوریت دینی و آیینی برای پنجمین سال متوالی در ایام فاطمیه اجرا داشته است گفت: نمایشگاه کوچه های بنی هاشم، نمایش تا ابد ماندگار و نمایش بغضی که ماند از جمله فعالیت های این گروه هنری در ایام فاطمیه در سال های ۹۱ تا ۹۳ بوده است.

حسینی خو با اشاره به اینکه نمایش بیرق ماندگار در سال ۹۴ بر وروی صحنه برده شد تصریح کرد: امسال ” نوا نمایش حرامیان در احرام ” با همت و تلاش های بی دریغ گروه کارگردانی، بازیگران، گروه نوا، گروه تولید، گروه فنی و گروه روابط عمومی بر روی صحنه اجرا می گردد .

تهیه کننده نوا نمایش حرامیان در احرام شرح داستان این نمایش را، مظلومیت حضرت زهرا سلام ا… علیها را خواند و بیان کرد: در این نمایش با استفادده از زبان هنر، مشکلات منطقه ای، وحدت میان شیعه و سنی و توطئه گری های وهابیت براساس روایات قرآن و مندرجات تاریخ به روایت نوا و نمایش برای مخاطبان به تصویر کشیده می شود .

سوگنامه “حرامیان در احرام” به کارگردانی سیدوحید میریونسی و تهیه کنندگی نیما حسینی خو تا روز پنج شنبه ۱۲ اسفندماه در دو سانس ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰ در محل کانون امام علی شهر اراک پذیرای حضور علاقه مندان و ارادتمندان مادر سادات حضرت زهرا سلام ا… علیها می باشد .

 

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.