ضیافت افطار خیران و مسئولان با ایتام بهزیستی استان مرکزی

ضیافت افطار خیران و مسئولان با ایتام بهزیستی استان مرکزی شامگاه پنج شنبه در خانه نوزادان و نونهالان اراک برگزار شد.

به گزارش اخبار روزانه استان مرکزی و به نقل از ایرنا، مدیرکل بهزیستی استان مرکزی در این مراسم گفت: بهزیستی یکی از سازمان هایی است که از ابتدای تولد تا سالمندی با افراد جامعه در ارتباط بوده و به آنها خدمات ارائه می کند.
بهروز رفیعی،تامین و عرضه خدمات حمایتی به کلیه گروه های سنی، خانواده ها و افراد نیازمند، توان بخشی، تامین و عرضه خدمات مربوط به معلولین جسمی، ذهنی، روانی و اجتماعی، بررسی مناطق و ارزیابی واحدهای حمایتی و توانبخشی و فعالیت اورژانس ۱۲۳ در حوزه آسیب های اجتماعی و طرح شبه خانواده را ازجمله خدمات سازمان بهزیستی عنوان کرد.
وی ادامه داد: در طرح شبه خانوادها تمام فعالیت ها شامل تربیت، تحصیل و تهیه مقدمات ازدواج توسط بهزیستی انجام می شود.
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی افزایش ناهنجاری های اجتماعی و سقوط اخلاقی به دلایل مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را یکی از معضل های جامعه امروز عنوان و بیان کرد: گسترش و ترویج آموزه های دینی یکی از راهکارهای مهم در پیشگیری و درمان ناهنجاری ها است که می تواند از بسیاری مشکل ها در جامعه جلوگیری کند.
وی، زیاده خواهی را از دیگر عوامل ایجاد ناهنجاری و مشکل برای جامعه و افراد دانست گفت: افرادبا روی آوردن به قناعت و پرهیز از زیاده خواهی می توانند زندگی شخصی و جامعه را به سمت توسعه و پیشرفت سوق دهند.
نوحه خوانی و اجرای سرود توسط مددجویان بهزیستی استان مرکزی از دیگر برنامه های این آیین بود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.