آقای استاندار واقعا شما به شهر جدید امیر کبیر افتخار می کنید؟!

استاندار مرکزی گفت: شهر جدید امیرکبیر شهرستان اراک، به لحاظ جانمایی صحیح، طراحی های منحصر به فرد، زیبایی و استقرار تأسیسات جزء افتخارات شهرسازی کشور محسوب می شود.

مرکزی دیلی : جناب آقای استاندار از شما که فردی با تجربه هستید بعید است برای دفاع از عملکرد مجموعه خود سخن غیر واقع بفرمایید. براستی آیا بررسی شده است که این شهرک کدام نیازهای اساسی شهر اراک را برطرف کرده و چرا از واحد های این شهرک استقابل بعمل نیامده؟ آیا خود حضرتعالی حاضرید محل زندگی خود را به این شهرک منتقل کنید و زحمت مسافرت روزانه ۸۰ کیلومتر بابت رفت و آمد به این شهرک را متقبل شوید؟ فرموده بودید منحصر بفرد، لطفا پاسخ دهید کدام نیازهای شهروندان اراکی بطور منحصر بفرد در این شهرک پاسخ داده شده وگرنه حضرتعالی مستحضرید که صرفا منحصر بفرد بودن مزیت نیست. امیدوارم دقیقتر و البته مستند توضیح بفرمایید تا شهروندان اراکی هم مانند شما به این شهر جدید افتخار کنند…

به گزارش اخبار روزانه استان مرکزی و به نقل از خبرنگار پانا استان مرکزی، محمود زمانی قمی در مراسم بهره برداری از مرحله اول شهر جدید امیرکبیر شهرستان اراک، افزود: مسئولان شهر جدید امیرکبیر خدمات زیرساختی مورد نیاز برای این شهر را که هنوز محقق نشده با فوریت تمام ظرف مدت ۶ هفته آینده ایجاد کنند و به بهره برداری برسانند.

وی ادامه داد: نصب سریع علمک گاز، اتصال انشعاب آب به کوچه ها و رفع مشکلات انشعاب برق در شهر جدید امیرکبیر از مهمترین خدمات زیرساختی است که باید سریعاً اجرایی شود و در اختیار ساکنان آن قرار گیرد.

استاندار مرکزی اظهار داشت: آب شهر جدید امیرکبیر با ۱۰ حلقه چاه برای مصارف آشامیدنی و ۲ حلقه ویژه آبیاری فضای سبز برای برای افق جمعیتی ۳۰ هزار نفر در نظر گرفته شده است.

زمانی قمی تصریح کرد: معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور، در طول ۸ ماه گذشته ۲ بار به استان مرکزی سفر داشته اند که این سفرها با هدف بهره برداری از مرحله اول شهر جدید امیرکبیر شهرستان اراک و نیز طرح های شهر مهاجران بوده است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

  1. سید جمال گفت:

    این شهرک!!!!؟؟؟؟ به کار بردن این کلمه بسیار غلط است شهر امیر کبیر در واقع میبایست محل سکونت فعالین و نیروهای کار واحدهای صنعتی مستقر در آن منطقه را فراهم می کرد که در این باره مزایای فراوانی را می توان برشمرد اما متاسفانه با ورشکستگی مطلق تولید این امر میسر نشد نکته دیگر اینکه نگاه نویسنده به مسکن در این وجیزه روشن است که نگاه سرمایه ای است و نه نگاه مایحتاج

    • شهروند اراکی گفت:

      ادب شما در پاسخگویی نشان از عصبانیت شما دارد که اصلا هم معلوم نیست به این پروژه و مسئولین آن وابستگی دارید! متاسفانه دلیل عقب ماندگی و مشکلات استان امثال شما هستید که برای اثبات خودتان حقوق مردم را زیر پا می گذارید و برای دفاع از سازمان یا اداره خودتان بر واقعیت ها خط بطلان می کشید و صورت مسئله را حل می کنید. همین که بجای پاسخگویی رسمی در غالب نظرات تخریبی جلو آمده اید نشان می دهد چقدر منطقی هستید و می توانید از عملکرد خودتان یا منصوبانتان دفاع کنید. ایکاش حرف مردم را می شنیدید. مردم امروز منتقد این شهرک بی فایده هستند. چرا باید منابع استان بخاطر اشتباهات مدیریتی شما و عزیزانتان هدر برود و کسی جرات سوال هم نداشته باشد؟ از مرکزی دیلی هم ممنونیم که بجای رپرتاژ گرفتن و چاپ تمجید نامه از مسئولین نا توان استان حرف دل مردم را زد. طبق فرمایش امام سوم شیعیان اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.