توزیع بیش از پنج میلیارد لیتر سوخت در استان مرکزی

به گزارش اخبار روزانه استان مرکزی و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی، کرامت ویس کرمی افزود: ۳۸۰میلیون لیتر بنزین یورو، ۲۲۰میلیون لیتر بنزین معمولی و ۱۰۰میلیون لیتر بنزین سوپر از انبار نفت شهید آنجفی در سال گذشته در این استان توزیع شده است.
وی ادامه داد: در این مدت یک میلیارد لیتر نفت گاز یورو، دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون لیتر نفت کوره و ۶۰ میلیون لیتر نفت سفید در استان مرکزی توزیع شد.
مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی خاطر نشان کرد: ۹۰میلیون لیتر سوخت هواپیمایی، ۵۵۰ هزار تن گاز مایع، ۱۱۵ هزار تن پروپیلن مصرفی و ۸۰ هزار تن گوگرد از این شرکت به نقاط مختلف ارسال شده است.
شرکت پخش فـرآورده های نفتی منطقه استـان مرکزی درسـال ۱۳۲۰ تاسیس شد و دارای چهارناحیه مرکزی با ۹ هزار و ۳۹۶ مصرف کننده و یک میلیلیاردو۸۱۴ میلیون لیتر، خمین با دو هزار مصرف کننده وتوزیع سالانه ۱۳۱ میلیون لیتر، دلیجان با یکهزار و ۴۰۰ مصرف کننده و۱۶۲ میلیون لیتر وساوه با چهار هزار مصرف کننده و توزیع ۶۴۲ میلیون لیترفرآورده درسال و ۶۸۷نقطه عرضه سوخت است ومسئولیت تحویل و انبـارداری و توزیع فـرآورده های عمده و ویژه را درسطح استان که در یکهزار و ۹۵ پارچه روستا ، ۱۸ شهر و۱۱ شهرستان و همچنین برخی استانها بر عهده دارد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.