پیام تبریک نماینده ولی فقیه واستاندارمرکزی برای موفقیت ورزشکاران این استان

به گزارش مرکزی دیلی و به نقل از ایرنا، در این پیام که نسخه ای از آن روز دوشنبه توسط نمابر در اختیار ایرنا قرار گرفت آمده است: بار دیگر شاهد تبلور غیرت، عزت و توانمندی جوانان مومن و ورزشکار استان در رقابت های معتبر قهرمانی آسیا بودیم و جوانان سربلند و غرورآفرین با افتخار آفرینی خود دل ملت را شادمان ساختند.

این پیام می افزاید: قهرمانان پاراآسیایی استان ثابت کردند با غیرت، اقتدار و توکل به خداوند می توانند در عرصه های جهانی سربلند و پیروز باشند.

در ادامه این پیام آمده است: حضور شیرمردان و دلاوران جانباز و معلول استان مرکزی در مسابقات پارآسیایی قلب ملت همیشه سرافراز ایران اسلامی به خصوص استان مرکزی را شاد کرد و امید تازه ای به فضای ورزشی استان بخشید.

در ادامه این پیام آمده است: قهرمانان ایران اسلامی به خصوص استان مرکزی در شرایطی پرچم پر افتخار ایران زمین را به اهتزاز درآوردند که دشمنان این سرزمین به دنبال ضربه زدن به پایه های انقلاب هستند بنابراین حضور پر افتخار ورزشکاران ایران اسلامی در رقابت های اینچئون ضربه ای محکم بر پیکره وجود بدخواهان به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.

این پیام درخشش قهرمانان ورزشکار استان مرکزی در کاروان مسابقات پاراآسیایی اینچئون کره جنوبی را به مردم شریف و شهید پرور این استان تبریک عرض نموده و از تلاش مربیان، ورزشکاران در این افتخارآفرینی قدردانی شده است.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: کسب مدال طلای با ارزش از سوی ورزشکاران پرتلاش«فرزاد مهری»، «هاشم رستگاری»، «اکبر شوشتری» و «جواد فلفلی» در رقابت های فوتبال پنج و هفت نفره، کسب مدال برنز رقابت های بسکتبال با ویلچر از سوی «مرتضی عابدی» و «محمد حسن سیاری» و مدال برنز «محسن مجیدی» در مسابقه های پرتاب دیسک از مهمترین موفقیت های ورزشکاران متعهد و سختکوش این استان بوده که قلب یکایک هموطنان را مسرور کرد.

در ادامه این پیام آمده است: ورزش به عنوان تاثیرگذارترین عامل اجتماعی برای ایجاد غرور ملی و افزایش سلامت و شادابی جامعه از سوی تمامی کشورها پذیرفته شده و دولتمردان دنیا سعی دارند جدای از توجه به ابعاد شادی بخش، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی آن از به عنوان نیاز همگانی بسط دهند.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: ورزش کشورمان پیام معنویت را به جهانیان صادر می کند و اهتزار پرچم پرافتخار کشور در میادین جهانی به ویژه پارالمپیک باعث افتخار و سرافرازی است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.