معرفی فرماندار جدید اراك

طی مراسمی با حضور حسن بیگی معاون سیاسی و امنیتی استانداری مركزی و در جلسه شورای اداری شهرستان اراك دكتر حسین بختیاری به عنوان فرماندار جدید اراك معرفی و از زحمات مسلم پورقاسمیان فرماندار سابق تقدیر شد.
به گزارش مرکزی دیلی و به نقل از ایلنا در این مراسم كه صبح روز دوشنبه در سالن اجتماعات فرمانداری اراك برگزار شد حسن بیگی معاون سیاسی و امنیتی استانداری مركزی گفت: توقع ما از فرماندار جدید تاكید بر قانونگرایی سلامت اداری جلوگیری از فساد و توجه به پاكدستی در استفاده از بیت المال است.حسن بیگی با تاكید بر این نكته كه به مسایل فرهنگی باید نگاه ویژه داشته باشیم ایجاد اشتغال و همچنین تلاش جدی برای جذب سرمایه گزار را به نحوی كه همه شرایط بدین منظور فراهم باشد را از اولویت های جدی برشمرد و تصریح كرد كه باید فرش قرمز زیر پای سرمایه گزاران پهن كرد. توجه جدی به امنیت شهر و ایجاد همدلی و هماهنگی در شورای تامین از دیگر نكاتی بود كه معاون سیاسی امنیتی به عنوان توقعات از فرماندار جدید عنوان كرد. مسلم پورقاسمیان فرماندار سابق نیز در این جلسه با تشكر از تمامی همكاران و مسئولین استان گزارشی كلی از روند فعالیتهای 3ساله به حاضرین ارائه كرد.
در ادامه دكتر بختیاری فرماندار جدید نیز در سخنانی با تاكید بر مقوله امنیت و بالابردن امنیت اقتصادی آحاد جامعه حمایت از سازمانهای مردم نهاد فعالیت سیاسی قانونمند و برگزاری جلسات سیاسی برای همه سلایق و استفاداه از نظرات كارشناسی تاكید كرد و گفت:در برنامه های من حمایت از فعالیت آزادانه مطبوعات و نقدها و مطالب آنها به صورت جدی اعمال خواهد شد. وی در پایان با اشاره به رای مردم در سال گذشته و خلق حماسه سیاسی گفت: این حق دولت است كه مدیرانی را بر اساس هماهنگی با سیاستهای دولت تدبیر و امید انتخاب كند و این در واقع احترام به رای مردم است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.