قوانین

نکاتی قابل توجه:

 1.  « مرکزی دیلی » حاصل دغدغه و دلمشغولی دیرینی است و آن آرمانی جز “رشد” استان مرکزی نیست. این آرمان “رشد” منبع الهام بخش جمعی پرامید از اهالی فرهنگ و رسانه شد تا دغدغه و دل مشغولی هایشان گردهم آید و به قدر بضاعت خویش برای نیل به این مهم ساز و سامانی تدارک بینند و آن را در شمایل رسانه ای مجازی رونمایی کنند.
 2.  « مرکزی دیلی » تکاپوی خویش را در چارچوب قوانین ایران دنبال می کند اما نظری جامع و خوانشی مردم مدارانه از قوانین را می جوید.
 3.  « مرکزی دیلی » مسایل رشد و موانع تعالی در سراسر استان مرکزی را بعضا هم سنخ و متاثر از یکدیگر می داند و طبعا به اطلاع رسانی از تحولات تمامی این مناطق علاقه منداست.
 4.  انعکاس دیدگاه‌ها و نظرات مختلف در « مرکزی دیلی » به منزله رد یا تایید آن‌ها نیست.
 5.  « مرکزی دیلی » خود را به اخلاق حرفه‌ای روزنامه‌نگاری پایبند می‌داند و مبنای فعالیت این سایت بر سه اصل « بیطرفی » ، «دقت » و « انصاف » استوار است.
 6.  « مرکزی دیلی » حق پاسخگویی را برای کسانی‌ که مورد نقد قرار گرفته‌اند و یا نظری نسبت به مطالب سایت دارند، محفوظ می‌داند.
 7.  « مرکزی دیلی » از درج پیام‌ها و مطالب اهانت‌آمیز نسبت به دیگران، اقوام، مذاهب و … خودداری می‌کند.
 8.  « مرکزی دیلی » از ارایه مطالب، خبرها و دیدگاه‌های افراد و گروه‌های مختلف جامعه و همکاری صاحبان اندیشه، اساتید و دانشجویان و فرهیختگان با سایت استقبال می‌کند.
 9.  « مرکزی دیلی » با حفظ نگاه ویژه خود به مسایل کلان سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و… ضمن پرهیز از درگیری های کم فایده رسانه ای، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، محمل مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.
 10.  صداقت و سرعت در ارایه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات سر لوحه دست اندرکاران پایگاه « مرکزی دیلی » است.
 11.  « مرکزی دیلی » رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهد کرد از محدوده اخلاق حرفه ای ژورنالیستی خارج نشود.
 12.  تمامی نظراتی که از طریق صفحات داخلی مطالب (پایین هر صفحه) فرستاده می شوند و نیز مطالبی که از طریق صفحه تماس با ما ارسال شوند، با دقت مطالعه شده، احتمالا منتشر و در صورت لزوم با فرستنده تماس گرفته خواهد شد.
 13.  « مرکزی دیلی » در عین عدم وابستگی و هواداری از احزاب و گروه های فعال یا خاموش دولتی یا غیردولتی، علاقه مند به حمایت از هر تکاپوی سیاسی یا فرهنگی، دولتی یا خصوصی، حزبی یا مردمی است که به رشد و توسعه استان مرکزی و تعمیق منطق و عقلانیت در این استان کمک رساند.
 14.  همکاران « مرکزی دیلی » پیشاپیش از راهنمایی ها و نقدهای مخاطبان و به خصوص همکاران گرامی در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه خبری، تحلیلی استقبال می کنند.
 15.  « مرکزی دیلی ، رسانه شماست ». نویسنده و ناقد رسانه خود باشید.